برنامه اندروید آموزش وردپرس و طراحی سایت فروشگاهی

برنامه اندروید آموزش وردپرس و طراحی سایت فروشگاهی

برنامه اندروید آموزش وردپرس و طراحی سایت فروشگاهی
برنامه اندروید آموزش وردپرس و طراحی سایت فروشگاهی

همانطور که می دانید امروز لزوم داشتن فروشگاه آنلاین در کنار هر کسب و کاری ضروری است چرا که جامعه به این سمت کشیده شده است و همچنین در بحث تجارت الکترونیک دیگر محدودیت هایی نظیر محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد.
در این آموزش با روش های مختلف ایجاد فروشگاه اینترنتی آشنا می شوید که بطور کلی سه روش را معرفی میکنیم و یک روش که استفاده از افزونه ووکامرس (Woocommerce) وردپرس می باشد را بصورت عملی آموزش می دهیم و به این طریق می توانید یک فروشگاه آنلاین را بطور رایگان برای خود راه اندازی کنید، ضمن اینکه امکانات فراونی نظیر خرید پستی و خرید دانلودی به شما ارائه خواهد داد.

 • مزایای راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس
  ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس امکان صرفه جویی در هزینه‌ها را برای شما به دنبال خواهد داشت. سیستم مدیریت محتوای وردپرس به دلیل گستردگی و تنوع در قالب وردپرس و افزونه وردپرس که داره میتونه دست شما را برای ساخت هر نوع فروشگاه اینترنتی چه برای فروش محصولات فیزیکی و چه دانلودی بازتر بزاره. بنابراین برای اینکه با مزایای ساخت سایت با ووکامرس بیشتر آشنا بشید یک چک لیست از این مزایا را تهیه می‌کنیم.

  » هزینه کم در مقایسه با سایر سیستم‌ها: ساخت سایت با وردپرس و ووکامرس که هر دو به صورت رایگان عرضه شدند هزینه کمتری در مقایسه با سایر سیستم‌های فروشگاهی مثل پرستاشاپ خواهد داشت.

  » گستردگی در قالب ووکامرس: سایت‌ها و فروشگاه‌های قالب وردپرس بسیار زیادی وجود دارند که به صورت رایگان و تجاری انواع قالب ووکامرس مطابق با تکنولوژی و نیاز روز طراحی می‌کنند.

  » گستردگی در افزونه‌های ووکامرس: سایت‌ها و فروشگاه‌های افزونه وردپرس نیز نیاز کاربران را برای افزودن امکانات به ووکامرس مورد بررسی قرار داده و اقدام به طراحی افزونه رایگان و تجاری برای رفع این نیازها می‌کنند.

  » امکان گزارش‌گیری کامل از فروش: با استفاده از ووکامرس می‌توانید گزارش کاملی از فروش محصولات خود را داشته باشید و از آنها در بازه‌های زمانی مختلف گزارش تهیه کرده و با مطالعه و تجزیه و تحلیل داده‌ها برنامه ریزی تبلیغاتی برای فروش محصولات داشته باشید.

  » فروش اتوماتیک بدون طی مراحل گوناگون: با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی دیگر نیازی به حضور فیزیکی در مکان تجاری خود ندارید و می‌توانید به راحتی حتی در رختخواب خود به مدیریت فروشگاه بپردازید.

  » گستردگی در جذب مشتری در سطح وسیع: با راه اندازی فروشگاه اینترنتی دیگر محدود به موقعیت محلی و شهر خود نبوده و می توانید محصولات خود را در سطح وسیع‌تری به مشتریان عرضه کنید. این سطح وسیع می‌تواند به صورت جهانی نیز باشد.

  » امکان بازاریابی و تبلیغ محصولات به روش‌های گوناگون و کم هزینه: امروزه تمرکز بر روی سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بهترین روش تبلیغات کم هزینه است که با برنامه ریزی درست و زمان‌بندی شده میتونید بدون صرف هزینه‌های چند ده میلیونی از طریق موتورهای جستجو مشتریان خود را جذب کنید.

 • این نرم افزار مخصوص گوشی های با سیستم اندروید می باشد.
 • بعد از دانلود فایل، آن را از حالت فشرده خارج کرده و فایل را در گوشی اندروید خود نصب نمایید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.