آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
توپ فایل – مرکز گسترش از خانواده شهدا و حماسه‌سازان جنگ تحمیلی تقدیر می‌کند

کد مطلب : ۱۳۸۳۱

در نخستین همایش دانش‌آموختگان مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی؛

مرکز گسترش از خانواده شهدا و حماسه‌سازان جنگ تحمیلی تقدیر می‌کند

تاریخ انتشار:&nbspيکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴

به پاس چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از خانواده شهدا و حماسه‌سازان جنگ تحمیلی در نخستین همایش دانش‌آموختگان مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی تجلیل می‌کند.

Share/Save/Bookmark

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در این مراسم که عصر فردا (دوشنبه ۲۴ دی‌ماه ۹۷) در موزه سینما برگزار می‌شود، سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد با اهدای لوح سپاس و هدیه، از خانواده شهید فرامرز بهمنی و شهید سیدمهدی امیرفضلی، از شهدای گرانقدر فارغ‌التحصیل مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی تقدیر می‌کند.
تجلیل مدیرعامل مرکز گسترش از ۹ ایثارگر فارغ‌التحصیل مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی که در عرصه‌ی سینما حضور موثر داشتند، از دیگر برنامه‌های این همایش است. این افراد عبارتند از: همایون علیخانی، رسول بابارضا، مجید کاظمی، مجتبی دهقانی، دکتر محسن موسویان، غلامرضا کیخواه‌آریا، محمود مطهر، مهدی خواجه‌حسینی و علی کوهستانی،
گفتنی است: نخستین همایش دانش‌آموختگان مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی، طی روزهای یکشنبه ۲۳ دی در خانه سینما و دوشنبه ۲۴ دی‌ در موزه سینما برگزار می‌شود. هدف این گردهمایی مروری بر فعالیت‌های آموزشی و عملکرد دانش‌آموختگان این «مرکز» در دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و دستاوردها و موفقیت‌های آنان در تولید فیلم‌های کوتاه، مستند و بلند اعلام شده است.
مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی از سال ۱۳۶۱ با استفاده از اساتید مجرب طی ۸ سال، به جذب و آموزش دانشجویان سینما همت گماشت. دانش‌آموختگان این «مرکز» تاکنون در حوزه‌ی فیلم کوتاه، بلند و مستند جوایز متعددی از جشنواره‌های داخلی و خارجی کسب کرده‌اند.

 ارسال در حدود 1 هفته قبل  ادامه مطلب »