آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
توپ فایل – رئیس‌کل بانک مرکزی بر پرده‌ی سینماحقیقت

کد مطلب : ۱۳۴۱۸

رئیس‌کل بانک مرکزی بر پرده‌ی سینماحقیقت

تاریخ انتشار:&nbspدوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵

مستند «رئیس‌کل» با روایتی از زندگی «سیدمحسن نوربخش» رئیس‌کل اسبق بانک مرکزی به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره «سینماحقیقت» ارائه شد.

Share/Save/Bookmark

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی به نقل از خبرگزاری مهر، مستند «رئیس‌کل» به کارگردانی محمد مرعشی پس از طی مراحل تولید، آماده نمایش شده و فرم حضور در دوازدهمین جشنواره «سینماحقیقت» را تکمیل کرده است.
این فیلم به مدت زمان ۶۳ دقیقه، در مورد زندگی سیدمحسن نوربخش رییس کل اسبق بانک مرکزی، وزیر اسبق اقتصاد و نماینده مجلس است که با روایت همکاران، دوستان و خانواده وی به تصویر درآمده است.
در این مستند، چهره‌هایی همچون آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، اسحاق جهانگیری، محمدعلی نجفی، بهزاد نبوی، سیدحسین مرعشی، محمدحسین عادلی، محمدعطریانفر، محمد ستاری‌فر و… از نوربخش سخن گفته‌اند.
تحقیقات این فیلم مستند از اسفندماه ۹۳ آغاز و فیلمبرداری در تیر و مرداد ۹۴ انجام شده است. تدوین اولیه فیلم در اسفند ۹۴ پایان یافت و تدوین اصلی و مراحل انتهایی تولید در استودیو آبان فیلم در تابستان ۹۷ به پایان رسید.
عوامل ساخت مستند «رئیس‌کل» عبارتند از: کارگردان و تهیه‌کننده: محمد مرعشی، سرپرست گروه تحقیق: محمدصادق جنان‌صفت، تصویربردار: مرتضی نجفی، تدوین: بهروز داوری و پگاه احمدی، مشاور کارگردان: کیوان مهرگان، صدابردار: مهراد ابوالقاسمی، گوینده: هوتن شکیبا، مدیر تولید و برنامه‌ریز: محمدحسین شهدادنژاد، تهیه شده در: سازمان عمران کرمان

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »