آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
توپ فایل – ​فرماندار ویژه لارستان زنگ آغاز سال تحصیلی را درآموزشگاه دخترانه وحدت به صدا درآورد

 

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴

Share/Save/Bookmark

 

توپ فایل – ​فرماندار ویژه لارستان زنگ آغاز سال تحصیلی را درآموزشگاه دخترانه وحدت به صدا درآورد

​فرماندار ویژه لارستان زنگ آغاز سال تحصیلی را درآموزشگاه دخترانه وحدت به صدا درآورد

 

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید  و در هفته دفاع مقدس با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و دیگر مسوولان شهرستان، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، در آموزشگاه دخترانه وحدت این شهرستان نواخته شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛در شروع سال تحصیلی جدید صبح امروزطی مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد رمضانی امام جمعه موقت لار، علی پور معاون سیاسی فرمانداری، پیروز بخشدار مرکزی، مدیر آموزش و پرورش لارستان، جانشین فرماندهی انتظامی، شهردار و شورای اسلامی شهر لار و فرماندهی پلیس راهور شهرستان، بصورت نمادین، زنگ مهر بیش از ۲۸۰ واحد آموزشی تحت پوشش معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان به صدا درآمد.
در این ویژه برنامه حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حضرت حجت الاسلام رمضانی امام جمعه موقت لار و اسماعیلی مدیر آموزش و پرورش لارستان در سخنانی ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس وگرامی داشت یاد و خاطره شهیدان در موضوع مهم  علم و علم آموزی به ایراد سخن پرداختند.
سپس دانش آموزان بصورت منظم از زیر کلام ا… مجید عبور کردند و هریک وارد کلاس های درس خود شدند.
خاطره گویی، قرائت شعر ومقاله توسط دانش آموزان، پخش کلیپ بوی ماه مهر و دفاع مقدس ، از دیگر برنامه های این مراسم بود.
گفتنی است در این روز  بیش از ۲۳ هزار دانش آموز دختر و پسر لارستانی نیز اول مهر ماه را گرامی داشتند و با نام خدای تبارک و تعالی در بیش از ۱۳۰۰  کلاس درس حاضر شدند.
اضافه می گردد که مراسم مشابهی نیز درمدارس بخش های اوز،بیرم،جویم، بنارویه، صحرای باغ و شهرها و روستاهای بخش مرکزی با شکوه خاصی برگزار گردید.
 
 
 
 
 
 

 

 

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »