آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
توپ فایل – نمایش «رویاهای دم صبح» در جشنواره حقوق بشر برلین

کد مطلب : ۱۳۳۶۱

نمایش «رویاهای دم صبح» در جشنواره حقوق بشر برلین

تاریخ انتشار:&nbspيکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸

مستند «رویاهای دم صبح» به عنوان یکی از فیلم های بخش اصلی جشنواره بین المللی حقوق بشر در شهر برلین آلمان به روی پرده می رود.

Share/Save/Bookmark

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سینماتجربی» به نقل از ایسنا، جشنواره بین المللی حقوق بشر برلین که از تاریخ ۲۰ تا ۲۶ سپتامبر (۲۹ شهریور تا ۴ مهرماه) برگزار می شود، در بخش اصلی خود علاوه بر مستند «رویاهای دم صبح» به کارگردانی و نویسندگی مهرداد اسکویی، میزبان نمایش هشت فیلم دیگر از کشورهای مختلف است و ساخته اسکویی دو نمایش در روزهای ۲۲ و ۲۳ سپتامبر (۳۱ شهریور و اول مهر) در جشنواره دارد.
همچنین محمد حدادی مدیر فیلمبرداری این مستند به نمایندگی از گروه فیلم سازی در جشنواره حضور پیدا کرده و با مخاطبین گفت‌وگو می‌کند.
«رویاهای دم صبح» که پخش بین‌المللی آن را نسرین میرشب برعهده دارد، روایت‌کننده سرگذشت دختران نوجوانی است که در روزهای پایانی سال، برای گرفتن حکم آزادی خود از کانون اصلاح و تربیت انتظار می‌کشند.
کسب جایزه عفو بین‌المللی از جشنواره بین‌المللی فیلم برلین،‌ اعطای جایزه بزرگ جشنواره «ترو فالس» آمریکا به‌ مهرداد اسکویی به عنوان بهترین مستندساز سال ٢٠١٦، دریافت جایزه‌ بزرگ و نیز جایزه بهترین فیلم «الهام‌بخش» از جشنواره «فول فریم» آمریکا از جمله جوایز بین‌المللی مستند «رویاهای دم صبح» است.

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »