آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
توپ فایل – نمایش متهمین دایره بیستم در «عصرانه مستند»

کد مطلب : ۱۳۲۰۰

نمایش متهمین دایره بیستم در «عصرانه مستند»

تاریخ انتشار:&nbspيکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۲

فیلم مستند «متهمین دایره بیستم» با حضور حسام اسلامی نویسنده و کارگردان این اثر و معین کریم‌الدینی مستندساز و تدوینگر در «عصرانه مستند» نمایش داده می‌شود.

Share/Save/Bookmark

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سینماتجربی»، مراسم نمایش و نقد فیلم مستند «متهمین دایره بیستم» با حضور حسام اسلامی نویسنده و کارگردان این مستند و معین کریم‌الدینی مستندساز و تدوینگر  سه‌شنبه ۱۶ مردادماه در «عصرانه مستند» به همت خانه مهر رضا برگزار می‌شود.
«متهمین دایره بیستم» حاصل پنج سال زندگی و معاشرت فیلمساز با یک تبهکار جوان و همراهی با او در برخی از مسایل و مشکلاتش است.
این فیلم مستند که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است، برای اولین بار در دهمین جشنواره بین‌المللی «توپ فایل» به نمایش درآمد و نامزد دریافت تندیس فیروزه‌ای بهترین فیلم و کارگردانی شد.
«متهمین دایره بیستم» همچنین سیمرغ بلورین بهترین فیلم مستند سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، جایزه بهترین کارگردانی و بهترین تدوین در نهمین جشن مستقل سینمای مستند، جایزه بهترین کارگردانی مستند در جشنواره فیلم شهر و جایزه بهترین فیلم بخش بین‌الملل جشنواره مستند «وین» اتریش را کسب کرده است. این فیلم همچنین منتخب جشنواره‌های «هات‌داکس» کانادا، جایزه «آسیا پاسیفیک» استرالیا، «اینک خاورمیانه» فلورانس ایتالیا و «داک فست» آلمان هم بوده است.
مراسم نقد و بررسی و نمایش فیلم مستند «متهمین دایره بیستم» سه‌شنبه ۱۶ مردادماه ساعت ۱۸ در خانه مهر رضا به نشانی خیابان ولیعصر (عج)، بالاتر از بیمارستان دی، نرسیده به پل همت، نبش کوچه نیلوفر، پلاک یک برگزار می‌شود و ورود برای عموم رایگان و آزاد است.
خانه مهر رضا وابسته به خیریه متوسلین به امام رضا (ع) با راه‌اندازی «عصرانه مستند» به نمایش مستندهای شاخص به ویژه با رویکرد اجتماعی می‌پردازد و هدف از آن کمک به کاهش آسیب‌های اجتماعی از مسیر فرهنگ و هنر به ویژه سینما است.

 ارسال در حدود 6 ماه قبل  ادامه مطلب »