آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
توپ فایل – لزوم آینده نگری در ساخت و سازهای شهری با بلوک های سبک آرتا

شركت توليدي بلوك هاي سبك و سنگين ارتا كه در سال ٩٥به بهره برداري رسيد،بزرگترين خط توليد بلوك هاي ديواري سبك گازي در جنوب استان فارس است،
با

مهم ترين مزيت بلوك سبك ،عايق بودن در برابر صوت و حرارت است.اين هم زماني مشخص مي شود كه شما در خانه و يا آپارتمان محل كار يا هر ساختمان ديگري به خاطر عايق بودن در برابر صدا كاملا احساس آرامش و امنيت مي كنيد.

توجه به آيين نامه جديد محاسبه ايمني ساختمان ها در برابر زلزله و مبحث ١٨ و ١٩ به كارگيري مصالح سبك وزن راه حل مناسب و با صرفه در جهت افزايش ايمني ساختمان ها است.
امروز بلوك سبك ديواري كه براي ديوار چيني ساختمان استفاده مي شود جاي مصالح قديمي مثل آجر سفال كه متاسفانه هنوز شاهد استفاده آن در ساختمان ها هستيم را گرفته است.
مهم ترين مزيت بلوك سبك ،عايق بودن در برابر صوت و حرارت است.اين مهم زماني مشخص مي شود كه شما در خانه و يا آپارتمان محل كار يا هر ساختمان ديگري به خاطر عايق بودن در برابر صدا كاملا احساس آرامش و امنيت مي كنيد.دومين موضوع عایق بودن در برابر سرما و گرما است.امروزه  به دليل هدر رفت انرژي ها در ساختمان و هزينه هاي سنگين استفاده از بلوك سبك بسیار مقرون به صرفه است. با این کار  به محيط زيست و انرژي هاي زيست محيطي كمك كرده ايم وهزينه هاي مصرفي انرژي را هم به حداقل رسانده ایم.
اين دو موضوع جزو مهمترين كاربرد  های بلوك سبك است . يكي از دلايلي كه بسياري از مهندسين و پيمانكاران مخالف استفاده از اين بلوك هستند و مايلند از مصالح قديمي مانند آجر

از سوی دیگر نهادهای کلانی مانند شهرداری باید از تولید کنندگان داخلی حمایت کند .خرید محصولات بلوک سبک آرتا که در شهر لار تولید می شود از سوی نهادی مانند شهرداری که متولی بیش ازپنجاه در صد ساخت و سازهای شهری است می تواند حمایتی آشکار از تولید کنندگان داخلی باشد

و سفال استفاده كنند هزينه ي اوليه ي اين بلوك است .
بايد گفت اين تصور نادرست است بلكه هزينه ي پايان كار اين بلوك نسبت به كيفيت كار با آجر سفالي تفاوتي ندارد .بلوك سبك آرتا در آبعاد( ۶۰طول ۲۵ ارتفاع ۱۰و ۱۵و ۲۰ عرض )توليد مي شود.
  وزن مخصوص كم ،سهولت در حمل و نقل و نصب قطعات پيش ساخت قابليت برش و شكل پذيري قابليت هر گونه نازك كاري و پلاستر با چسپندگي مناسب با توجه ابعاد سبكي و راحتي نصب از ویژگی های این بلوک است. نصب این محصول نيازي به درست كردن ملات و سيمان ماسه ندارد ،با چسب مخصوص بلوك كارمي شودکه  سرعت اجراي بلوك سبك را به سه برابر نسبت به آجر سفالي افزايش مي دهد . باید دانست ساختمان زيبا ساختماني  است كه ظاهر با باطنش خوب باشد .
ما در اين مدت به بهترين ميزان اخلاط براي توليد بلوك سبك با سازگاری و مقاومت بالا دست یافته ایم و با استفاده از با كيفيت ترين مواد اوليه و دستگاه  های پيشرفته توليد را ادامه می دهیم.

باید گفت وجود این کارخانه در شهر لار سبب می شود با حذف هزینه های حمل و نقل بلوک های سبک با قیمت بسیار مناسب در اختیار متقاضیان قرار گیرد.انتظار ما به عنوان تولید کننده  کارآفرین این است که مردم مزیت های بلوک سبک را بشناسند که این آگاهی بهترین تبلیغ برای ما خواهد بود.به نظر می رسد این مسولیت برعهده  مردم است که با حس مطالبه گری از سازندگان و مهندسان بناهای خود بخواهند ضمن

حمایت از تولید کنندگان بومی با استفاده از این محصول  آینده نگری  را در برنامه ساخت و ساز خود لحاظ کنند. از سوی دیگر نهادهای کلانی مانند شهرداری باید از تولید کنندگان داخلی حمایت کند .خرید محصولات بلوک سبک آرتا که در شهر لار تولید می شود  از سوی نهادی مانند شهرداری که متولی بیش ازپنجاه در صد ساخت و سازهای شهری است می تواند حمایتی آشکار از  تولید کنندگان داخلی باشد.استفاده از این محصول درحقیقت نوعی آینده نگری و پس اندازی نامحسوس است.

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »