آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
توپ فایل – جلیل حسنی: خبرنگاران با کمترین امکانات، شایسته ترین اقدامات را در سطح شهرستان انجام می دهند

با حضور مدیر کل سیاسی استانداری فارس و فرماندار ویژه لارستان؛ از خبرنگاران و عکاسان فعال منطقه لارستان تجلیل شد/

 

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷

Share/Save/Bookmark

 

توپ فایل – جلیل حسنی: خبرنگاران با کمترین امکانات، شایسته ترین اقدامات را در سطح شهرستان انجام می دهند

جلیل حسنی: خبرنگاران با کمترین امکانات، شایسته ترین اقدامات را در سطح شهرستان انجام می دهند

 

 

با حضور مدیر کل سیاسی استانداری فارس و فرماندار ویژه لارستان؛ از خبرنگاران و عکاسان نمونه و فعال شهرستان لارستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار در مراسمی با حضور ابراهیم استوار میمندی مدیر کل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، علی اصغر علی پور و احسان طاهری معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری، بخشداران و مسئولین ادارات شهرستان، از تعدادی روزنامه نگاران، خبرنگاران و عکاسان فعال منطقه ی لارستان بزرگ، در محل سالن اجتماعات شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان تجلیل بعمل آمد.
در این مراسم فرماندار ویژه لارستان ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی و شهید عبدالرحیم فتوت شهید خبرنگار لارستانی در سخنانی اظهار داشت: بخشی از نشاط و پویایی جامعه، تحرک، آگاهی بخشی و سالم سازی جامعه، نشأت گرفته و تأثیرپذیری از خدمات خبرنگاران است.
حسنی افزود: خبرنگاران شهرستان با کمترین امکانات و علی رغم محدودیت های مالی که دارند، بصورت افتخاری شایسته ترین اقدامات را در سطح شهرستان انجام می دهند، لذا دستگاه های اجرایی شهرستان در همه حال با خبرنگاران برخورد مناسب و آنها را مورد احترام قرار دهند و تا آنجائیکه لازم باشد، همکاری کنند و پاسخگوی انها باشند.
وی ادامه داد: خبرنگاران پل ارتباطی مردم با مسئولان هستند و به همان اندازه که مشکلات مردم را ارائه می دهند، در کنار آن راهکارهایی را نیز ارائه می دهند و همکاری خوبی با بدنة دولت و نظام دارند و در این جهت تنگناهای موجود جامعه را به مردم منعکس و روشنگری می کنند و در این رابطه خوب عمل کرده اند که از همه خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان و تمامی اصحاب رسانه مستقر در شهرستان تقدیر و تشکر می کنیم.
 در پایان این آئین، از مدیر مسئولان، سردبیران، روزنامه نگاران، خبرنگاران و عکاسان خبری منطقه لارستان بزرگ که در سایت ها ، نشریات و خبرگزاری های محلی و استانی به طور مستمر فعالیت دارند، از سوی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، شهرداری لار و بخشداری های تابعه تجلیل شد.
 
 

 

 

 ارسال در حدود 6 ماه قبل  ادامه مطلب »