آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
توپ فایل – اهدای جایزه «اخلاق پزشکی» در جشنواره فیلم سلامت

کد مطلب : ۱۳۲۶۱

اهدای جایزه «اخلاق پزشکی» در جشنواره فیلم سلامت

تاریخ انتشار:&nbspدوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۹

به پیشنهاد مدیرعامل انجمن اخلاق پزشکی، مقرر گردید تا جایزه «اخلاق پزشکی» به یکی از آثار منتخب سومین دوره‌ی جشنواره فیلم سلامت اهدا شود.

Share/Save/Bookmark

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم سلامت، دکتر محمد کیاسالار دبیر سومین جشنواره فیلم سلامت در دیداری با دکتر حمیدرضا نمازی مدیرعامل انجمن اخلاق پزشکی ایران، در مورد زمینه‌های همکاری و هم‌افزایی جشنواره فیلم سلامت با انجمن‌های علمی و سازمان‌های مردم‌نهاد گفتگو و همفکری کردند.
در این جلسه که در موزه تاریخ پزشکی ایران برگزار شد، به پیشنهاد دکتر نمازی مقرر شد که انجمن اخلاق پزشکی به فیلم برتری که توانسته باشد روایت درست و دقیقی از یکی از سوژه‌های متنوع و مطرح در مباحث اخلاق پزشکی ارائه دهد، جایزه‌ای با عنوان «جایزه اخلاق پزشکی» اهدا کند.
مدیرعامل این سازمان مردم‌نهاد همچنین اعلام کرد که انجمن اخلاق پزشکی از ارائه مشاوره‌های تخصصی و رایگان به سینماگران استقبال می‌کند و طرح درست، علمی و آموزنده مباحث سلامت در سینما و تلویزیون را اقدامی در راستای شعار جشنواره امسال (سلامت برای همه؛ اجتماعی شدن نظام سلامت) ارزیابی می‌کند.
* به نظر می‌رسد که فیلم‌های مستند از ظرفیت بالایی برای کسب جایزه «اخلاق پزشکی» جشنواره فیلم سلامت برخوردار هستند و انتظار می‌رود که کمیته داوری فیلم برگزیده‌ی این موضوع، توجه کافی به فیلم‌های مستند این جشنواره هم داشته باشند.

 ارسال در حدود 6 ماه قبل  ادامه مطلب »