آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
توپ فایل – فرصت شرکت در جشنواره فیلم «آسا» تا ۲۸ خرداد

کد مطلب : ۱۳۰۵۲

فرصت شرکت در جشنواره فیلم «آسا» تا ۲۸ خرداد

تاریخ انتشار:&nbspدوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵

فیلمسازان تا روز دوشنبه ۲۸ خرداد برای ارسال فیلم به دومین دوره جشنواره فیلم های انسان دوستانه «آسا» فرصت دارند.

Share/Save/Bookmark

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سینماتجربی» به نقل از خبرگزاری مهر، تاکنون ۲۲۰۰ اثر از ۱۲۰ کشور به دبیرخانه دومین دوره جشنواره فیلم های انسان دوستانه «آسا» رسیده است و فیلمسازان علاقه مند به شرکت در جشنواره تا ۲۸ خرداد فرصت دارند تا فیلم های خود را به دبیرخانه جشنواره از طریق سایت رسمی جشنواره ارسال کنند.
دومین دوره جشنواره فیلم‌های انسان‌دوستانه «آسا» با همکاری شهرداری شهر وایمار آلمان و به دبیری مجید مصاحبی از ۲۸ سپتامبر مصادف با ۶ مهر الی ۲ اکتبر مصادف با ۱۰ مهر با موضوعات دنیای بدون مرز، ریشه‌کنی فقر و گرسنگی، آسیب‌های ناشی از پناهندگی، قربانیان فراموش شده، انسان و محیط زیست، زنان در تقابل جوامع سنتی و مدرنیته، آسیب‌های ناشی از جنگ، فقر آب، کودکان و فجایع جهانی برگزار می‌شود.
دومین دوره جشنواره فیلم های انسان دوستانه «آسا» در رشته فیلم‌های کوتاه داستانی، مستند و انیمیشن به ‌صورت رقابتی برگزار می‌شود و چند فیلم بلند سینمایی نیز در بخش جنبی و ویژه به نمایش در خواهد آمد.
اولین دوره جشنواره فیلم‌های «آسا» پیش از این در ایران و سوییس، با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر فعالیت‌های انسان‌دوستانه سازمان ملل متحد، دفتر عمران ملل متحد و صلیب سرخ جهانی برگزار شده بود.

 ارسال در حدود 6 ماه قبل  ادامه مطلب »