آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
  کاشت مو
  بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  توپ فایل – حضور مرکز گسترش در بازار فیلم جشنواره جهانی فجر

  کد مطلب : ۱۲۸۸۳

  حضور مرکز گسترش در بازار فیلم جشنواره جهانی فجر

  تاریخ انتشار:&nbspيکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰

  مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مانند سال های گذشته در بیست و یکمین بازار فیلم و برنامه های تلویزیونی جشنواره جهانی فجر حضور خواهد داشت.

  Share/Save/Bookmark

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “سینماتجربی”، بیست و یکمین دوره از بازار فیلم جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور ۴۲ غرفه ایرانی و خارجی در پردیس سینمایی چارسو برپا می شود که یکی از این غرفه ها به مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی اختصاص دارد.
  در این غرفه تولیدات مرکز شامل ۸۰ فیلم مستند، ۱۳ انیمیشن و چند فیلم کوتاه عرضه می گردد. تمامی آثار جدید مرکز دارای لینک Vimeo هستند و نمایندگان جشنواره ها، پخش کنندگان و خریداران می توانند فیلم ها را از این طریق تماشا و بازبینی کنند.
  همچنین در غرفه مرکز گسترش به علاقمندان پیرامون جشنواره بین المللی توپ فایل اطلاعاتی ارائه خواهد شد.
  گفتنی است امسال در بخش بازار ۹ فیلم مستند ارثیه پدری (مهدی نقویان)، بانو قدس ایران (مصطفی رزاق کریمی)، پنج (سید مجتبی موسوی)، در جستجوی فریده (کورش عطایی، آزاده موسوی)، داستان یمن (محمدعلی شعبانی)، در جستجوی خانه خورشید (مهدی باقری)، درباره فروشنده (وحید صداقت، تهمینه منزوی)، راه دل (مهدی زمان‌پور کیاسری)، شرم بودا (مرتضی آتش زم‌زم) به نمایش درمی آیند.
  بیست و یکمین دوره از بازار فیلم جشنواره جهانی فیلم فجر از تاریخ ۳۰ فروردین تا هفتم اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در پردیس چارسو برگزار می شود.

   ارسال در حدود 5 روز قبل  ادامه مطلب »