آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
توپ فایل – انیمیشن «قلب سیمرغ» سه ماه دیگر روی پرده می‌ماند

کد مطلب : ۱۲۸۹۰

انیمیشن «قلب سیمرغ» سه ماه دیگر روی پرده می‌ماند

تاریخ انتشار:&nbspسه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶

فیلم انیمیشن سینمایی «قلب سیمرغ» به کارگردانی زنده‌یاد وحید نصیریان تا سه ماه دیگر روی پرده سینماها باقی می‌ماند.

Share/Save/Bookmark

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی “سینماتجربی”، آخرین اثر سینمایی زنده‌یاد وحید نصیریان که از نیمه دوم اسفند‌ماه ۹۶ اکران خود را در گروه هنر و تجربه آغاز کرده، محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است. طبق اعلام گروه هنر و تجربه، جدول تازه اکران این انیمیشن اواخر فروردین‌ماه ۹۷ روی سایت این گروه سینمایی قرار داده می‌شود. برنامه‌های اکران هنر و تجربه طبق تصمیم‌گیری‌های جدید این مجموعه، هر ۴۵ روز یکبار اعلام خواهد شد.
گفتنی است، آمار فروش انیمیشن «قلب سیمرغ» طی حدود یک ماه و نیم نمایش در گروه هنر و تجربه، ۳۲ میلیون ریال بوده است.
در خلاصه داستان انیمیشن سینمایی «قلب سیمرغ» چنین آمده است: در آینده‌ای دور، میان انسان‌های کره زمین جنگی همه‌گیر در حال انجام است. در این میان «سپنتا» سعی دارد «مینو» زن پا به ماهش را از این مهلکه بیرون برده و به غاری برساند که توسط نیروی «سیمرغ» از آن محافظت می‌شود. آنها نام فرزند خود را «رها» می‌گذارند. در گیر و دار این جنگ، «اژدهاک» که در کوه دماوند به بند کشیده شده بود، آزاد می‌شود. رها پس از سال‌ها به جنگ اژدهاک می‌رود و با وجود کوچکی‌اش، بر اژدها پیروز شده و ناجی سرزمینش می‌شود.
بازیگرانی چون حمید فرخ‌نژاد در نقش «رخش»، رضا کیانیان در نقش «شیردال»، الهام پاوه‌نژاد در دو نقش «آفرین» و «هما»، پرویز پورحسینی در نقش «سپنتا»، امین قاضی در نقش «رها»، علیرضا طاهری در نقش «رستم»، آرزو آذری در نقش «مینو» و وحید نصیریان نیز در نقش «دم شیرال» صداپیشگی این انیمیشن را انجام داده‌اند.
مهدی ابوهاشم و وحید نصیریان نویسندگان، پیام آزادی آهنگساز، محمود موسوی‌نژاد طراح صدا و صداگذاری، نیما دهخوارقانی، مشهود ولیان، بابک تهرانی و محمود میروهابی انیماتورها، امیر سلامتی مدیر نورپردازی و رندرینگ، امیر سحرخیز و محمد رستمی جلوه‌های ویژه، وحید نصیریان کارگردانی، طراح کاراکترها و تدوین، مهدی نادری بازنویسی دیالوگ‌ها، از عوامل ساخت انیمیشن سینمایی «قلب سیمرغ» هستند.
تیزر انیمیشن قلب سیمرغ .

 ارسال در حدود 9 ماه قبل  ادامه مطلب »