پرده اتاق خواب مدرن

پرده اتاق خواب مدرن

این پرده اتاق خواب  برای تکمیل طراحی پنجره های خانه بسیار مناسب هستند. گاهی اوقات به نقطه کانونی اتاق تبدیل می شود.  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب اما پرده های پنجره علاوه بر جذابیت بیشتر به دکوراسیون منزل ، به کنترل نور کمک می کنند و همچنین برای  حفظ حریم خصوصی شما یک مانع بصری خارجی ایجاد می کنند.

 

بسته به فعالیت و عملکرد هر قسمت از خانه ، چه مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب  را می خواهید برای پنجره های خانه انتخاب کنید. شامل طیف گسترده ای از طرح ها ، پارچه ها ، رنگ ها و طول ها. پرده های پنجره ای برای  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب دکوراسیون منزل مناسب هستند. زیبایی ، راحتی و گرما را افزایش دهید.

 

امروز ما بسیاری از طرح ها و سبک پرده ها را برای پنجره های خانه شما  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب به شما نشان خواهیم داد که الهام بخش شما خواهد بود.

 

۱٫ انواع صفحه و طرح ها برای ویندوز

اتاق نشیمن مدرن  توسط Lopez Duplan Arquitectos Modern

لوپز دوپلان آرکیتکتوس

AROPITECTOS LOPEZ DupLAN

پرده قطعه ای است که با قلاب روی پنجره بسته می شود پرده ها مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب  انواع مختلفی دارند. و آنها با توجه به قد و طول نامهای مختلفی دارند و اتاقهای خانه را بهتر می کنند.

 

اتاق نشیمن مدرن توسط ROMERO DE LA MORA Modern

رومرو د لا مورا

ROMERO DE LA MORA

تابلو: پارچه های مستطیلی پارچه ای که باید در بالای پنجره با میله در هر دو  انتها و با قلاب یا حلقه تعبیه شود. سقوط آن به شکل چند لایه است و برای اتاق خواب و اتاق غذاخوری مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب  مناسب است.

 

رومی: در این سبک از پرده های پنجره ، طنابی با پارچه وجود دارد و هنگام  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب پرتاب شدن ، شکلی مانند آکاردئون به دست می آورد. پارچه پرده رومی روشن است.

 

رول: پرده غلتکی مانند بی رنگ است. آنها می توانند به طور کامل مونتاژ شوند  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب اما کل پارچه کشیده شده است. آنها در پارچه های سنگین و بدون چاپ یافت می شوند.

 

پرده: پرده پرده ای صاف است که در سبک مدرن و مینیمالیستی بسیار خوب می شود. جمع و جور هستند. انواع مختلف پارچه و سیستم های باز آنها مانند مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب پرده های غلتکی به نظر می رسد. اما در این صورت نوعی تابلو در آن راه اندازی می شود.

 

آگهی

آتار 하임 آواتار

하임

معماران

양평군

 

آگهی

آواتار ویلروی و بوخ

ویلروی و بوخ

مبلمان و لوازم جانبی

بارسلونا

 

توسط معماری و طراحی MAAD کلاسیک

معماری و طراحی MAAD

MAQ ARQUITECTURA Y DISEÑO

بارسلونا: این پرده های محبوب هستند. اینها در مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب  پارچه های متنوعی موجود است و به صورت یک ردیف برابر با مشخص مشخص می شود. این پرده ها به میله متصل می شوند. آنها با هم گروه شده اند.

 

پرده: پرده پارچه های سبک است که فقط روی پنجره ها نصب می شود. مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب

اتاق نشیمن مدرن توسط MARIANGEL COGHLAN مدرن

MARIANGEL COGHLAN

MARIANGEL COGHLAN

پرده پرده های پارچه ای سنگین معمولاً برای پرده های بزرگ یا کوچک پنجره ساخته می شوند.

اتاق نشیمن مدرن توسط مدرن مدرن

احترام گذاشتن

وطن

۲٫ چگونه می توان پرده ها را برای پنجره های خود انتخاب کرد؟

اتاق نشیمن مدرن توسط Punto Cero Modern

پونتو سرو

پنتو سرخ

پرده برای تأمین نیازهای خاص اتاق های خانه برای ایمنی و دکوراسیون ضروری است:

 

اتخاذ شکل پنجره: مهم است که هنگام انتخاب سبک پرده ها به شکل پنجره توجه داشته باشید. نسبت بین طول و مقدار پارچه مورد نیاز در مقایسه با ابعاد پنجره باید حفظ شود.

 

خانه های مدرن توسط Casas inHAUS Modern

برای پروژه خانه خود نیاز به کمک دارید؟

در تماس باشید!

 

اتاق نشیمن مدرن توسط Olivia Aldrete Haas Modern

اولیویا آلدریت هاس

OLIVIA ALDRETE HAAS

مقدار پارچه را دقیق محاسبه کنید: برای اینکه پرده ها خوب به نظر برسند و کل سطح پنجره را بپوشانند ، باید پارچه (و بیشتر) داشته باشند. کارهای زیر را می توان در این زمینه انجام داد.

 

باید به عرض پنجره ۳۰ سانتی متر اضافه کنید. نتیجه با توجه به تعداد پوشه ها  مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب یا ردیف های صفحه نمایش شما ۲ یا ۳ ضرب می شود.

 

طول کامل: معمول ترین طول پنجره باید ۱۵ سانتی متر افزایش یابد. اگر مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب مقدار بیشتری پارچه را ترجیح می دهید ، ۱۰ سانتی متر بیشتر اضافه کنید.

 

توسط Mikkael Kreis Architects Classic

معماران Mikkael Kreis

MIKKAEL KREIS ARCHITECTS

پارچه معلق: پارچه های سنگین روی پرده ها کاملاً مناسب به نظر می رسند. اگر می خواهید ظاهری تازه داشته باشید ، بوم ، پنبه و پارچه پارچه های ایده آل هستند.

 

جواهرات: طراحی پنجره و پرده های آن می تواند موارد خاصی از قبیل روبان یا روبان ، انگشتر و غیره باشد. این انتخاب به سبک اتاق بستگی دارد. این موارد به ویژه در پرداخت کنندگان و محیط های کلاسیک خوب به نظر می رسند.

تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0
سایت بت اسپات